Consell Esportiu del Tarragonès
Inici  >  Documentació i competicions
Jocs Esportius Escolars de Catalunya - Esports d'equip

ASSOLIMENT PROGRAMA TOTS SOM ÀRBITRES 2019-2020

Actualització 29-02-2020

RESULTATS 1A FESTA DEL BÀSQUET CET I CITY LEAGUE (8.03.2020)

Jocs Esportius Escolars de Catalunya - Esports individuals

Atletisme

RESULTATS TROBADA NADAL - III JORNADES ATLÈTIQUES TORREDEMBARRA (14.12.19)

Cros

RESULTATS 37è CROS DE VILA-SECA (27.10.19)

1a jornada Lliga Tarragonès Cros

RESULTATS 43è CROS ELS ÀNGELS-LA GRANJA (09.11.19)

2a Jornada Lliga Tarragonès Cros

RESULTATS 10è CROS DE L'ESCOLA EL ROQUISSAR - ALTAFULLA (17.11.19)

3a Jornada Lliga Tarragonès Cros

RESULTATS 24è CROS DEL COL·LEGI SANT PAU APÒSTOL - TARRAGONA (01.12.19)

4a jornada Lliga Tarragonès Cros

RESULTATS 3r CROS ESCOLAR CREIXELL – AMPA CEIP LES ERES (15.12.19)

5a jornada Lliga Tarragonès Cros

RESULTATS 10è CROS COL·LEGI MARE NOSTRUM (12.01.20)

6è jornada Lliga Tarragonès Cros

RESULTATS 25è CROS SANT SEBASTIÀ LA CANONJA (26.01.20)

7a jornada Lliga Tarragonès Cros

RESULTATS 7è CROS SOLIDARIA JOSEP VECIANA - PERAFORT (02.02.20)

8a jornada Lliga Tarragonès Cros

RESULTATS 22è CROS DEL LLEDÓ DE LA POBLA DE MAFUMET (09.02.20)

9a jornada Lliga Tarragonès Cros

RESULTATS 11è CROS DE L'ESCOLA PAX (16.02.20)

10a jornada Lliga Tarragonès Cros

RESULTATS 10è CROS ESCOLA CÈSAR AUGUST - 37è CROS CIUTAT TARRAGONA

11a jornada Lliga Tarragonès Cros

CLASSIFICACIÓ FINAL LLIGA TARRAGONÈS CROS 19/20

11 jornades

Escacs

ENLLAÇ RESULTATS i EMPARELLAMENTS FASE TARRAGONÈS ESCACS 2019-20

Patinatge artístic

RESULTATS 1A JORNADA FASE COMARCAL TARRAGONÈS PATINATGE ARTÍSTIC (16.02.2020)

Tennis taula

RESULTATS XIVè TORNEIG SANT SEBASTIÀ TENNIS TAULA (La Canonja, 25.01.20)

RESULTATS 1a JORNADA FASE COMARCAL TENNIS TAULA 19-20 (29.02.20)

Competicions per adults

Bàsquet CET I CITY LEAGUE

BÀSQUET ADULTS CET I CITY LEAGUE - Màxim Anotador 19-20

Fase Prèvia

BÀSQUET ADULTS CET I CITY LEAGUE - Màxim Triplista 19-20

Fase Prèvia

RESULTATS 1A FESTA DEL BÀSQUET CET I CITY LEAGUE (8.03.2020)

Futbol 7 Cap de setmana

RESULTATS 1A TROBADA FUTBOL 7 VETERANS LA POBLA DE MAFUMET (24.11.2019)

1a Trobada Tarragonès de Futbol 7 Veterans

RESULTATS 2A TROBADA FUTBOL 7 VETERANS LA RIERA DE GAIÀ (15.12.2019)

2a Trobada Tarragonès de Futbol 7 Veterans

Futbol Sala PME

FUTBOL SALA ADULTS LLEURE PME - Màxim Golejador 19-20

Jornada 15
General

LLIBRE D'ACTIVITATS CONSELL ESPORTIU TARRAGONÈS 2019-2020

GUIA USUARI PROGRAMA DE GESTIÓ D'ENTITATS

Protocol d'Actuació en cas d'accident

MÚTUACAT Curs 2019-2020

LLISTAT CENTRES CONCERTATS MÚTUACAT

Curs 2019-2020

Resum protocol davant d'un accident esportiu

Jocs Esportius Escolars de Catalunya - Esports d'equip

DOSSIER INFORMATIU PROGRAMA TOTS SOM ÀRBITRES

MEMORIA PROGRAMA TOTS SOM ÀRBITRES

ALTA ENTRENADORS ESPORTS D'EQUIP

Amb i sense titulació

PROTOCOL CANVIS COMPETICIONS JEEC

NORMATIVA TARRAGONÈS JEEC ESPORTS D'EQUIP 2019-2020

COMITÈ TÈCNIC ESPORTS EQUIP - Bàsquet i Futbol Sala 19-20

Nombre equips i sistemes competició Tarragonès 2019-2020

FULL SOL·LICITUD CANVI COMPETICIONS TERRITORIAL

Curs 2019-2020

Bàsquet

NORMATIVA BÀSQUET TERRITORIAL-UCEC

Curs 2019-2020

Futbol Sala

NORMATIVA FUTBOL SALA TERRITORIAL-UCEC

Curs 2019-2020

Futbol 7

NORMATIVA FUTBOL 7 TERRITORIAL-UCEC

Curs 2019-2020

Multiesport

Modalitat Esports d'equip Mini P4 i Mini P5 2019-20

Mini Futbol Tarragonès - Prebenjamí

PROGRAMA MINI FUTBOL TARRAGONÈS 2019-2020

HORARIS I NORMATIVA 2a TROBADA MINI FUTBOL TARRAGONÈS PREBENJAMÍ (29.02.2020)

Camp Municipal El Catllar

Mini Futbol Tarragonès - P4-P5

PROGRAMA MINI FUTBOL TARRAGONÈS 2019-2020

HORARIS I NORMATIVA 1a TROBADA DE MINI FUTBOL P4-P5 (14.12.2019)

Camp Municipal El Catllar

Handbol

NORMATIVA HANDBOL TERRITORIAL-UCEC

Jocs Esportius Escolars de Catalunya - Esports individuals

Atletisme

III JORNADES ATLÈTIQUES TORREDEMBARRA (14.12.19)

1a. Jornada. Trobada de Nadal

III JORNADES ATLÈTIQUES TORREDEMBARRA (22.03.20)

2a jornada

Bàdminton

CONVOCATÒRIA TORNEIG HEALTHY LIFE BÀDMINTON

Alumnes Secundària i URV

Cros

PARÀMETRES ORGANITZATIUS LLIGA COMARCAL CROS

NORMATIVA TARRAGONÈS JEEC CROS 2019-20

REGLAMENT 37è CROS DE VILA-SECA (27.10.19)

1a Jornada Lliga Tarragonès Cros

REGLAMENT 43è CROS DELS ÀNGELS-LA GRANJA (09.11.19)

2a Jornada Lliga Tarragonès Cros

REGLAMENT 10è CROS ESCOLAR EL ROQUISSAR-ALTAFULLA (17.11.19)

3a Jornada Lliga Tarragonès Cros

REGLAMENT 24è CROS SOLIDARI SANT PAU APÒSTOL (01.12.19)

4a Jornada Lliga Tarragonès Cros

REGLAMENT 3r CROS ESCOLAR CREIXELL – AMPA CEIP LES ERES (15.12.19)

5a Jornada Lliga Tarragonès Cros

REGLAMENT 10è CROS SOLIDARI MARE NOSTRUM (12.01.20)

6a Jornada Lliga Tarragonès Cros

REGLAMENT 5è CROS COL·LEGI LA SALLE TARRAGONA (19.01.20) - SUSPÉS-

7a Jornada Lliga Tarragonès Cros

REGLAMENT 25e CROS SANT SEBASTIÀ LA CANONJA (26.01.20)

8a jornada Lliga Tarragonès Cros

REGLAMENT 7è CROS SOLIDARI ESCOLA JOSEP VECIANA- PERAFORT (02.02.20)

9a jornada Lliga Tarragonès Cros

REGLAMENT 22è CROS DEL LLEDÓ LA POBLA DE MAFUMET (09.02.20)

10a jornada Lliga Tarragonès Cros

REGLAMENT XI CROS ESCOLA PAX (16.02.20)

11a jornada Lliga Tarragonès Cros

REGLAMENT 10è CROS CÈSAR AUGUST - 37è CROS CIUTAT DE TARRAGONA (01.03.20)

12a jornada Lliga Tarragonès Cros

REGLAMENT 10è CROS SOLIDARI TURÓ - 36è CROS AURA - 24è CROS COMARCAL TARRAGONÈS

Jornada Final Lliga Tarragonès Cros

REGLAMENT 1a CURSA SOLIDÀRIA DE CARMELITES TARRAGONA (22.03.20)

Escacs

NORMATIVA FASE COMARCAL TARRAGONÈS ESCACS 19/20

Gimnàstica rítmica

APARELLS GIMNÀSTICA RÍTMICA 2017-20

NORMATIVA TÈCNICA GIMNÀSTICA RÍTMICA UCEC 2019-2020

CODI PUNTUACIÓ GIMNÀSTICA RÍTMICA UCEC 2019-2020

NORMATIVA TARRAGONÈS JEEC GIMNÀSTICA RÍTMICA 2019-2020

CIRCULAR 1 GIMNÀSTICA RÍTMICA UCEC 2019-2020

Judo

TROBADES CARPA JUDOCA ELS PALLARESOS (15.12.19)

Patinatge artístic

NORMATIVA TÈCNICA PATINATGE ARTÍSTIC UCEC 2019-2020

NORMATIVA TARRAGONÈS JEEC PATINATGE ARTÍSTIC 2019-2020

Tennis taula

CONVOCATÒRIA XIV TORNEIG SANT SEBASTIÀ TENNIS TAULA (25.01.20)

NORMATIVA FASE COMARCAL TARRAGONÈS TENNIS TAULA 19/20

Individual i per equips

Patinatge en línia

CONVOCATÒRIA II ROLLERPALLARESOS QUIMERA GAMES (17.11.19)

CONVOCATÒRIA VI RUTA SOLIDÀRIA PATINATGE NÀSTIC (22.03.20)

TROBADA NÀSTIC D'INICIACIÓ PATINATGE EN LÍNIA

Torneig de comunitats educatives

XVI TORNEIG COMUNITATS EDUCATIVES I AMPA 2019-2020

Competicions per adults

GUIA PER A USUARI aplicació de gestió Equips d'adults

PROTOCOL TRAMITACIÓ DE CANVIS COMPETICIONS ADULTS

Bàsquet CET I CITY LEAGUE

NORMATIVA TORNEIG BÀSQUET CET CITY LEAGUE 19-20

RÈGIM SANCIONADOR TORNEIG BÀSQUET CET CITY LEAGUE

CONVOCATÒRIA 1a FESTA DEL BÀSQUET CET I CITY LEAGUE (08.03.2020)

Actualització 05-03-2020

Futbol 7 Cap de setmana

CONVOCATÒRIA 1a TROBADA FUTBOL 7 VETERANS TARRAGONÈS (24.11.2019)

CONVOCATÒRIA 2a TROBADA FUTBOL 7 VETERANS TARRAGONÈS (15.12.2019)

HORARIS I NORMATIVA II TROBADA CET FUTBOL 7 VETERANS (15.12.2019)

Camp Municipal La Riera

Futbol Sala PME

NORMATIVA TORNEIG MUNICIPAL DE FULTBOL SALA - PMET 2019-20

RÈGIM SANCIONADOR TORNEIG DE FUTBOL SALA - PMET

Futbol 7 entre setmana

NORMATIVA TORNEIG DE FUTBOL 7 PER VETERANS ES 2019-2020

NORMATIVA TORNEIG DE FUTBOL 7 FEMENÍ ES 2019-2020

NORMATIVA TORNEIG DE FUTBOL 7 PER ADULTS ES 2019-2020

Partners principals:

Partners oficials:

Partners Institucionals:

Col·laboradors: