Consell Esportiu del Tarragonès
Inici  >  Documentació i competicions
Jocs Esportius Escolars de Catalunya - Esports d'equip

EQUIPS CLASSIFICATS ESPORTS D'ASSOCIACIÓ FASE COMARCAL 2016-17

Voleibol

CALENDARI PARTITS 1a TROBADA PRIMÀRIA Escola Internacional del Camp

CALENDARI PARTITS 2a TROBADA PRIMÀRIA CV SP i SP

Jocs Esportius Escolars de Catalunya - Esports individuals

Atletisme

RESULTATS 1a JORNADA FASE TERRITORIAL ATLETISME (Torredembarra, 07.05.17)

RESULTATS FASE COMARCAL GAUDINT ATLETISME

RESULTATS 2a JORNADA FASE TERRITORIAL ATLETISME (Reus, 28.05.17)

Cros

RESULTATS 40è CROS ELS ÀNGELS - LA GRANJA (13.11.16)

RESULTATS 7è CROS ELS ROQUISSAR - ALTAFULLA (20.11.16)

RESULTATS 19è CROS LA POBLA DE MAFUMET (04.12.16)

RESULTATS 7è CROS MARE NOSTRUM (15.01.17)

RESULTATS 23è CROS LA CANONJA - 33è CROS AURA (22.01.17)

RESULTATS 2n CROS LA SALLE TARRAGONA (29.01.17)

RESULTATS 34è CROS VILA-SECA - FASE TERRITORIAL CAMP TARRAGONA (05.02.17)

RESULTATS 8è CROS ESCOLA PAX

RESULTATS 7è CROS SOLIDARI COL·LEGI TURÓ

CLASSIFICACIÓ FINAL ACUMULADA LLIGA CROS (9 jornades)

QUADRE D'HONOR LLIGA COMARCAL CROS (3 primers)

RESULTATS 7è CROS ESCOLA CÈSAR AUGUST- 34è CROS CIUTAT DE TARRAGONA - 21è CROS COMARCAL DEL TARRAGONÈS

RESULTATS 4t CROS SOLIDARI ESCOLA JOSEP VECIANA PERAFORT

Escacs

CLASSIFICACIÓ FINAL FASE COMARCAL D'ESCACS 16-17

Gimnàstica rítmica

Classificacions 1a jornada FC Gimnàstica Rítmica 05-03-2017 (Torredembarra)

Classificacions 2a jornada FC Gimnàstica Rítmica 26.03.17 (La Pobla de Mafumet)

Classificacions finals Fase Comarcal Gimnàstica Rítmica

RESULTATS FASE TERRITORIAL CAMP TARRAGONA DE GIMNÀSTICA RÍTMICA

Natació

RESULTATS 1a JORNADA FASE COMARCAL DE NATACIÓ (Tàrragona, 22.04.17)

RESULTATS 2a JORNADA FASE COMARCAL DE NATACIÓ (Vila-seca, 06.05.17)

RESULTATS FASE TERRITORIAL CAMP TARRAGONA DE NATACIÓ

Patinatge artístic

RESULTATS 1a JORNADA FC PATINATGE ARTÍSTIC. 12-02-2017 (Torredembarra)

RESULTATS 2a JORNADA FC PATINATGE ARTÍSTIC. 08-04-2017 (Tarragona)

Classificació final Fase Comarcal Patinatge Artístic

RESULTATS FASE TERRITORIAL CAMP TARRAGONA DE PATINATGE ARTÍSTIC

Tennis taula

CLASSIFICACIÓ XI TORNEIG ST. SEBASTIÀ LA CANONJA

RESULTATS 1a JORNADA FC TENNIS TAULA INDIVIDUAL

RESULTATS 2a JORNADA FC TENNIS TAULA INDIVIDUAL

RESULTATS MÀSTER FINAL FC TENNIS TAULA INDIVIDUAL

CLASSIFICACIÓ FINAL FASE COMARCAL TENNIS TAULA INDIVIDUAL-MÀSTER (la Canonja, 25.03.17)

RESULTATS FASE COMARCAL TENNIS TAULA PER EQUIPS (Tarragona, 01.04.17)

RESULTATS FASE TERRITORIAL CAMP TARRAGONA DE TENNIS TAULA

Tennis

MEMÒRIA 1a TROBADA INICIACIÓ TENNIS

MEMÒRIA 2a TROBADA INICIACIÓ TENNIS

RESULTATS FASE TERRITORIAL CAMP TARRAGONA DE TENNIS PER EQUIPS

Patinatge de velocitat

CLASSIFICACIÓ FASE COMARCAL PATINATGE DE VELOCITAT

RESULTATS FASE COMARCAL CURSES D'HABILITAT (PATINATGE EN LÍNIA)

Competicions per adults

Bàsquet CET I CITY LEAGUE

LLISTAT MÀXIMS ANOTADORS BÀSQUET ADULTS CET - CITY LEAGUE 2016-17

LLISTAT MÀXIMS TRIPLISTES BÀSQUET ADULTS CET - CITY LEAGUE 2016-17

CALENDARI i RESULTATS 3A FASE - BÀSQUET ADULTS CET I CITY LEAGUE

MEMÒRIA BÀSQUET PER ADULTS CET-CITY LEAGUE 2016-17

Futbol 7 Cap de setmana

Màxim golejador - Equip més esportiu F7 CS

RESULTATS 3A FASE - FUTBOL SET ADULTS 2016-2017

MEMÒRIA TORNEIG DE FUTBOL 7 PER ADULTS 2016-17

No hi ha cap document del tipus: Circulars

No hi ha cap document del tipus: Eleccions 2015

Partners:

Amb el suport de:

Amb la col·laboració de: